Programma van NPO 3FM

Bij ons vind je het programma van NPO 3FM voor de volgende week, en ook hun belangrijkste gegevens, zoals de naam van de presentators of een trailer van de uitzendingen. Indien je ziet, dat in onze programmagids niet dezelfde uitzending staat wat op dat moment afgespeeld wordt, schrijf dan naar ons via de pagina Contact en we gaan het zo snel mogelijk corrigeren. Indien je het programma van meerdere radio's tegelijk wilt zien, dan ga terug naar de pagina Programmagids.

01:00 - Obi Raaijmaakers
04:00 - Andres Odijk
06:00 - De Ochtendshow met Wijnand Speelman
Wijnand Speelman
09:00 - Tom & Joe
Tom de Graaf & Joe Stam
10:00 - Ivo van Breukelen
13:00 - Sophie Hijlkema
Barend van Deelen & Nellie Benner
19:00 - Mark van der Molen
22:00 - VoorAan
Olivier Bakker & Jamie Reuter
01:00 - Obi Raaijmaakers
04:00 - Andres Odijk
06:00 - De Ochtendshow met Wijnand Speelman
Wijnand Speelman
09:00 - Tom & Joe
Tom de Graaf & Joe Stam
10:00 - Ivo van Breukelen
13:00 - Sophie Hijlkema
16:00 - Barend & Benner
Barend van Deelen & Nellie Benner
19:00 - Jaimy de Ruijter
22:00 - VoorAan
Olivier Bakker & Jamie Reuter
01:00 - Annan Verboom
04:00 - Andres Odijk
06:00 - De Ochtendshow met Wijnand Speelman
Wijnand Speelman
09:00 - Tom & Joe
Tom de Graaf & Joe Stam
10:00 - Ivo van Breukelen
13:00 - Sophie Hijlkema
16:00 - Barend & Benner
Barend van Deelen & Nellie Benner
19:00 - Jaimy de Ruijter
22:00 - VoorAan
Olivier Bakker & Jamie Reuter
01:00 - Floris Molenaar
04:00 - Andres Odijk
06:00 - De Ochtendshow met Wijnand Speelman
Wijnand Speelman
09:00 - Tom & Joe
Tom de Graaf & Joe Stam
10:00 - Ivo van Breukelen
13:00 - Sophie Hijlkema
16:00 - Mark en Mai
Mai Verbij & Mark van der Molen
19:00 - De AvondVrijdagShow
Olivier Bakker & Jamie Reuter
22:00 - 3voor12 Radio
Eva Koreman
01:00 - Sebastiaan Ockhuysen
04:00 - Floris Molenaar
07:00 - Mart Meijer
10:00 - Rámon Verkoeijen
13:00 - Mark en Mai
Mai Verbij & Mark van der Molen
16:00 - De Verlanglijst
Yoeri Leeflang
19:00 - Vera On Track
Vera Siemons
22:00 - The Beat
Justin Verkijk
01:00 - Sebastiaan Ockhuysen
04:00 - Floris Molenaar
07:00 - Mart Meijer
10:00 - Rámon Verkoeijen
13:00 - Mark en Mai
Mai Verbij & Mark van der Molen
16:00 - Yoeri Leeflang
19:00 - Vera On Track
Vera Siemons
22:00 - Wat Anders
Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem
01:00 - Sebastiaan Ockhuysen
04:00 - Andres Odijk
06:00 - De Ochtendshow met Wijnand Speelman
Wijnand Speelman
09:00 - Tom & Joe
Tom de Graaf & Joe Stam
10:00 - Ivo van Breukelen
13:00 - Sophie Hijlkema
16:00 - Barend & Benner
Barend van Deelen & Nellie Benner
19:00 - Jaimy de Ruijter
22:00 - VoorAan
Olivier Bakker & Jamie Reuter