Programma van NPO Klassiek

Bij ons vind je het programma van NPO Klassiek voor de volgende week, en ook hun belangrijkste gegevens, zoals de naam van de presentators of een trailer van de uitzendingen. Indien je ziet, dat in onze programmagids niet dezelfde uitzending staat wat op dat moment afgespeeld wordt, schrijf dan naar ons via de pagina Contact en we gaan het zo snel mogelijk corrigeren. Indien je het programma van meerdere radio's tegelijk wilt zien, dan ga terug naar de pagina Programmagids.

00:00 - Keihard Klassiek
Jan van Poppel
05:00 - Voor de dag
Amy Muller
07:00 - De Ochtend
Hans Smit
09:00 - De Klassieken
Ab Nieuwdorp
12:00 - De Muziekfabriek
Willem de Vries
14:00 - Maatwerk
Sander Zwiep
16:00 - Podium
Hans Haffmans
19:00 - Opium
Annemieke Bosman
20:00 - Avondconcert: Nino Gvetadze soleert in Mozarts Pianoconcert nr.24
Beitske de Jong
22:30 - Passaggio Late Night
Lex Bohlmeijer
00:00 - Keihard Klassiek
Jan van Poppel
01:00 - De Nacht
05:00 - Voor de dag
Amy Muller
07:00 - De Ochtend
Andrea van Pol
09:00 - De Klassieken
Ab Nieuwdorp
12:00 - De Muziekfabriek
Carine Lacor
14:00 - Maatwerk
Sander Zwiep
16:00 - Podium
Hans Haffmans
19:00 - Opium
Annemieke Bosman
20:00 - Avondconcert: New European Ensemble 'Humanity and Nature'
Wouter Pleijsier
22:30 - Passaggio Late Night
Lex Bohlmeijer
00:00 - Keihard Klassiek
Jan van Poppel
01:00 - De Nacht
07:00 - De Ochtend
Hans Smit
09:00 - De Klassieken
Ab Nieuwdorp
12:00 - De Muziekfabriek
Jet Berkhout
14:00 - Maatwerk
Sander Zwiep
16:00 - Podium
Dieuwertje Blok
19:00 - Opium
Brecht van Hulten
20:00 - AVROTROS Vrijdagconcert
Leonard Evers
22:30 - Passaggio Late Night
Pieter van Nes
00:00 - De Nacht
07:00 - De Ochtend
Hans Smit
09:00 - Musica Religiosa
Elsbeth Gruteke
10:00 - Een goedemorgen met... Tjeerd Top en Ursula Schoch
12:00 - De Muziekfabriek
Jet Berkhout
14:00 - NTR ZaterdagMatinee - Ontmoeting tussen twee jonge meesters
Hans Haffmans
17:00 - Podium
Wouter Pleijsier
19:00 - NTR Opera Live - Rossini: Le comte Ory
Hein van Eekert
23:00 - Vrije Geluiden
Aad van Nieuwkerk
00:00 - De Nacht
07:00 - De Ochtend
Margriet Vroomans
09:00 - Tussen hemel en aarde
11:00 - Het Zondagochtend Concert
Hans van den Boom
12:15 - De Muziekfabriek
Willem de Vries
14:00 - Het Zondagmiddagconcert
Selma van Dijk
16:30 - Diskotabel met Alban Wesly en Klaartje van Veldhoven
Cécile Huijnen
18:00 - Panorama Zondag: het culturele landschap van Bob Zimmerman
Hans Smit
20:00 - Avondconcert: Prokofiev en Brahms bij het London Symphony Orchestra
Beitske de Jong
23:00 - Vrije Geluiden
Aad van Nieuwkerk
00:00 - De Nacht
07:00 - De Ochtend
Jeroen van Kan
09:00 - De Klassieken
Ab Nieuwdorp
12:00 - De Muziekfabriek
Carine Lacor
14:00 - Maatwerk
Sander Zwiep
16:00 - Podium
Hans Haffmans
19:00 - Opium
Annemieke Bosman
20:00 - Avondconcert: Emylyanychev en De Bique soleren in Britten en Mozart
Beitske de Jong
22:30 - Passaggio Late Night
Lex Bohlmeijer
00:00 - Keihard Klassiek
Jan van Poppel
01:00 - De Nacht
05:00 - Voor de dag
Camiel Jansen
07:00 - De Ochtend
Andrea van Pol
09:00 - De Klassieken
Ab Nieuwdorp
12:00 - De Muziekfabriek
Carine Lacor
14:00 - Maatwerk
Sander Zwiep
16:00 - Podium
Hans Haffmans
19:00 - Opium
Annemieke Bosman
20:00 - Avondconcert: filmmuziekknallers met het Noord Nederlands Orkest
Beitske de Jong
22:30 - Passaggio Late Night
Lex Bohlmeijer