Programma van NPO Radio 1

Bij ons vind je het programma van NPO Radio 1 voor de volgende week, en ook hun belangrijkste gegevens, zoals de naam van de presentators of een trailer van de uitzendingen. Indien je ziet, dat in onze programmagids niet dezelfde uitzending staat wat op dat moment afgespeeld wordt, schrijf dan naar ons via de pagina Contact en we gaan het zo snel mogelijk corrigeren. Indien je het programma van meerdere radio's tegelijk wilt zien, dan ga terug naar de pagina Programmagids.

00:00 - Wat blijft
Lara Billie Rense
05:00 - Vroeg!
Jan van Poppel
06:00 - NOS Radio 1 Journaal
Astrid Kersseboom
09:30 - Spraakmakers
Roos Abelman
11:30 - Sven op 1
Sven Kockelmann
12:00 - De Nieuws BV
Natasja Gibbs
13:30 - Bureau Buitenland
Sophie Derkzen & Tim de Wit
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:30 - Dit is de Dag
Tijs van den Brink
19:00 - Kunststof - Jetse Batelaan, regisseur en theatermaker
Frénk van der Linden
20:00 - 5 Dagen... over oliewinning in Rotterdam
Jo van Egmond
20:30 - WNL Haagse Lobby
Martijn de Greve
21:30 - Langs de Lijn En Omstreken
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Chris Kijne
00:00 - Nooit Meer Slapen: Elspeth Diederix
Femke van der Laan
01:00 - MISCHA!
Mischa Blok
02:00 - De Nacht van BNNVARA
Jan van Poppel
05:00 - Vroeg!
Merel Wielaert
06:00 - NOS Radio 1 Journaal
Astrid Kersseboom
09:30 - Spraakmakers
Roos Abelman
11:30 - Sven op 1
Sven Kockelmann
12:00 - De Nieuws BV
Natasja Gibbs
13:30 - Bureau Buitenland
Sophie Derkzen & Tim de Wit
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:30 - Dit is de Dag
Margje Fikse
19:00 - Kunststof - Charles den Tex, schrijver
Frénk van der Linden
20:00 - 5 Dagen... over oliewinning in Rotterdam
Jo van Egmond
20:30 - Langs de Lijn En Omstreken
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Wilfried de Jong
00:00 - Nooit Meer Slapen
Femke van der Laan
01:00 - MISCHA!
Mischa Blok
02:00 - De Nacht van EO
Anne-Sophie van den Toren & Jan Willem Wesselink
05:00 - Vroeg!
Merel Wielaert
06:00 - NOS Radio 1 Journaal
Astrid Kersseboom
09:30 - Spraakmakers
Roos Abelman
11:30 - Sven op 1
Sven Kockelmann
12:00 - De Nieuws BV
Natasja Gibbs
13:30 - Bureau Buitenland
Sophie Derkzen & Tim de Wit
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:30 - Dit is de Dag
Tijs van den Brink
19:00 - Kunststof - Teus Nobel, trompettist
Andrew Makkinga
20:00 - 5 Dagen... over oliewinning in Rotterdam
Jo van Egmond
20:30 - Langs de Lijn En Omstreken
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Wisselende presentatie
00:00 - Nooit Meer Slapen
Femke van der Laan
01:00 - MISCHA!
Mischa Blok
02:00 - De Nacht van NTR
Wisselende presentatie
05:00 - Vroeg!
Merel Wielaert
06:00 - NOS Radio 1 Journaal
Astrid Kersseboom
09:30 - Spraakmakers
Roos Abelman
11:30 - Sven op 1
Sven Kockelmann
12:00 - De Nieuws BV
Natasja Gibbs
13:30 - Bureau Buitenland
Sophie Derkzen & Tim de Wit
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:30 - Dit is de Dag
Tijs van den Brink
19:00 - Kunststof - Marijn Kruk, journalist
Sacha Bronwasser
20:00 - 5 Dagen... over oliewinning in Rotterdam
Jo van Egmond
20:30 - Langs de Lijn En Omstreken
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Lucella Carasso
00:00 - Nooit Meer Slapen
Femke van der Laan
01:00 - MISCHA!
Mischa Blok
02:00 - De Nacht van Caribisch Netwerk
Guilliano Payne
05:00 - Vroeg!
Merel Wielaert
06:00 - NOS Radio 1 Journaal
Astrid Kersseboom
09:30 - Spraakmakers
Carl-Johan de Zwart
11:30 - Sven op 1
Sven Kockelmann
12:00 - De Nieuws BV
Natasja Gibbs
13:30 - Bureau Buitenland
Sophie Derkzen & Tim de Wit
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:30 - Dit is de Dag
Margje Fikse
19:00 - Het Misdaadbureau
20:00 - 5 Dagen... over oliewinning in Rotterdam
Ajouad El Miloudi
20:30 - Langs de Lijn En Omstreken
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Simone Weimans
00:00 - Nooit Meer Slapen: Caspar Berger
Lotje IJzermans
01:00 - VINK
Mischa Blok
02:00 - Nachtzuster
Astrid de Jong
06:00 - Een Uur Cultuur
Teddy Tops
07:00 - NOS Radio 1 Journaal
Sander van Hoorn
08:30 - Nieuwsweekend
Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij
11:00 - De Taalstaat
Frits Spits
13:00 - dr Kelder en Co
Jort Kelder
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
18:00 - WNL In de Kantine
Wieger Hemmer & Fidan Ekiz
19:00 - Scherpslijpers
Sam Hagens
20:00 - Stand van Nederland
Jill Bleiksloot & Tanja Kok
22:00 - NOS Langs de Lijn
Wisselende presentatie
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Elisabeth Steinz
00:00 - De Ongelooflijke Radio
David Boogerd
01:00 - De Wereld van BNNVARA
Rosa Wierda
03:00 - De Nacht is ZWART
Nawa Sira van Sluijs
06:00 - Een Uur Cultuur
Eva Koreman
07:00 - Vroege Vogels
Menno Bentveld
10:00 - OVT
Julie Blussé & Laura Stek
12:00 - De Perstribune: Derk Bolt
Margreet Reijntjes
14:00 - Radio Tour de France
Robbert Meeder & Henry Schut
21:00 - Met Mandy!
Mandy Woelkens
22:00 - Focus Radio op de snijtafel
23:00 - NOS Met het Oog op Morgen
Mieke van der Weij